6 forum

Patronat naukowy

Uniwersytet Przyrodniczy
we Wrocławiu

uniw przyrod

Jesteśmy członkiem

IMG-20220826-WA001026 sierpnia 2022 drużyna sportowa Ząbkowickiego UTW wyruszyła do Paczkowa aby wziąć udział w II Turnieju Boules dla Seniorów. Do turnieju zgłosiły się różne organizacje seniorialne z województwa opolskiego; UTW Korfantów, UTW Paczków, Związek Rencistów, Emerytów i Inwalidów - Paczków, Związek Honorowych Dawców Krwi – Paczków i Stowarzyszenie „Wichrowe Wzgórza” z Głuchołaz. Województwo dolnośląskie, a zarazem gminę Ząbkowice reprezentowaliśmy my. I tak mimo woli ten turniej stał się spotkaniem na szczeblu wojewódzkim. Los się do nas uśmiechnął i dotarliśmy do finału. A finał to rozgrywka między Paczkowem a Ząbkowicami , napięcie było ogromne, momentami kibice wstrzymywali oddech, ale gospodarze byli ciut lepsi i wygrali.
W II Turnieju Boules dla Seniorów o Puchar Burmistrza Gminy Paczków nasza drużyna w składzie – Zdzisław Kwieciński, Zdzisław Szymczyk i Zdzisław Kłysz zajęła II miejsce wśród 12 startujących. 

I miejsce zdobyli gospodarze drużyna  ze Związku Rencistów, Emerytów i Inwalidów Oddział w Paczkowie.
Po rozgrywkach poczęstunek – pyszny i obfity, do tego smakowite ciasta i aromatyczna kawa. Organizatorzy zadbali o wszystko, należą im się ogromne brawa i gratulacje.g.k.

 

Logowanie

Wyszukiwarka

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

1908891
Dziś Gości
Razem
208
1908891
IP: 35.175.107.142
Dziś 2023-12-02

Współpracujemybannerek-biblioteka

bannerek-urzad

bannerek-starostwo 

izba pamiatek regionalnych

 

zsz

 

 

 

logo em

 

wiadomosci powiatowe