6 forum

Patronat naukowy

Uniwersytet Przyrodniczy
we Wrocławiu

uniw przyrod

Jesteśmy członkiem

Plan lekcji

Poniedziałek

godz. 9.00 - nordic - walking - Stadion Miejski - zajęcia własne

godz. 13.30 - lektoraty - język angielski - gr. I - ZOK - sala wykładowa -  mgr Agnieszka Serafin

godz. 15.00 – chór „ECHO” - ZOK – sala wykładowa – instruktor Aneta Osadnik

godz. 17.00 – ZDERZENIA POETYCKIE – ZOK – sala wykładowa – Zofia Susz i Danuta Zajączkowska

Wtorek

godz. 16.30 – Teatr Tańca „ZĄBKOWICKIE JAZZGOTKI” – ZOK – sala baletowa – instruktor Magdalena Litwin

godz. 19.00 – gimnastyka - CALANETIKS - ZSZ ul. Wrocławska - sala gimnastyczna – instruktor mgr Anna Wilk

Środa

godz. 9.15 – ćwiczenia – YOGA – sala baletowa – Renata Bedner

godz. 10.00 – medytacje – SAHAYA YOGA - ZOK – sala wykładowa – Adam Osiński

godz.14.30 - lektorat - język angielski gr. II- ZOK - sala wykładowa - mgr Helena Wnęk

godz. 16.00wykłady- RATUSZ – CZYTELNIA – spotkania 1 x w miesiącu - mgr inż. Jerzy Organiściak

Czwartek

godz. 9.00 - nordic - walking - Stadion Miejski - zajęcia własne

godz. 14.00 –warsztaty - RĘKODZIEŁO – ZOK – sala wykładowa – Gabriela Bil

godz. 17.00wykłady - IZBA PAMIĄTEK - „Ciekawe czwartki w Dworze Kaufunga” - spotkania 1 x w miesiącu

Piątek

godz. 15.00 – gimnastyka w wodzie - BASEN - Wanda Rybierska

Sobota

godz. 8.00 – 18.00 KLUB MIŁOŚNIKÓW GÓR – całodniowe wyprawy w góry 1 x w miesiącu - Włodzimierz Jankiewicz i Zofia Susz

Poniedziałek

godz. 9.00 - gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami relaksacji - ZOK - sala baletowa - instruktor Marta Czesak
godz.  9.00 - nordic - walking - Stadion Miejski - /zajęcia własne /
godz. 15.00  -  chór "ECHO" - ZOK - instruktor Aneta Osadnik
godz.17.00 -  Zderzenia Poetyckie - ZOK - Zofia Susz
Wtorek
godz. 10.00warsztaty działkowca – ZOK – sala wykładowa – dr Tadeusz Steblik
godz  15.15– język angielski dla początkujących -ZOK - mgr Helena Wnęk
godz. 16.45 - Teatr Tańca -  ZOK - baletowa - instruktor Magdalena Litwin
godz. 19.00calanetiks – gimnastyka -ul. ZSZ Wrocławska – instruktor mgr  Anna Wilk
Środa
godz. 10.00 - gimnastyka mózgu - ZOK -baletowa -  Jadwiga Til
lgodz. 12.30język angielski dla zaawansowanych – ZOK – mgr Agnieszka Serafin

godz. 16.00 siłownia - Hala "Słoneczna" - Jadwiga Till
Czwartek

godz. 14.00 -  rękodzieło – ZOK – sala wykładowa – Gabriela Bill
godz. 17.00warsztaty plastyczne – ZOK –sala wykładowa 

godz. 16.00 - warsztaty komputerowe - ZOK - prowadzi Zbigniew Owczarek
godz. 16.00 – Izba Pamiątek - „Ciekawe czwartki w Dworze Kaufunga”
Piątek
godz. 9.00  fitness latino – ZOK – sala baletowa – mgr Anna Dębowska
godz. 15.00 - basen i gimnastyka w wodzie - wyjazd do Kłodzka - Wanda Rybierska
Sobota
godz. 9.00 - 17.00 -sekcja turystyczna - Klub Miłosników Gór - Zofia Susz i Włodzimierz Jankiewicz

Poniedziałek
godz.  9.00 - nordic - walking - Stadion Miejski - /zajęcia własne /
godz 14.30  -  chór "ECHO" - ZOK - instruktor Bożena Król-Jałowieckia 
godz.16.15 -  Zderzenia Poetyckie - ZOK - Zofia Susz
godz. 17.30 – pilates– gimnastyka – Hala „Słoneczna” - os. Słoneczne – instruktor Wanda Opiela
Wtorek
godz.11.30 – nordic – walking – Stadion Miejski - instruktor Anna Dębowska
godz  15.00-  warsztaty plastyczne  ZOK - mgr Małgorzata Nowicka 
godz. 16.45 - Teatr Tańca -  ZOK - baletowa - instruktor Magdalena Litwin
godz. 19.00 – calanetiks – gimnastyka -ul. ZSZ Wrocławska – instruktor mgr  Anna Wilk
Środa
godz. 10.00 - gimnastyka mózgu - ZOK -baletowa -  Jadwiga Till
godz. 16.00 - siłownia - Hala "Słoneczna" - Jadwiga Till
godz. 18.00 - warsztaty fotograficzne -ZOK -instruktor  Krzysztof Gnach
Czwartek
godz. 11.00 - język angielski - ZOK - mgr Agnieszka Serafin
godz. 15.00 - rękodzieło - ZOK - Gabriela Bill
godz. 16.00 – warsztaty etnograficzne – ZOK – Krystyna Buchwald

godz.17.00 - warsztaty komputerowe - ZOK - Zbigniew Owczarek
Piątek
godz. 9.00  nordic – walking – Stadion Miejski/ zajęcia własne/
godz. 15.00 - basen i gimnastyka w wodzie - wyjazd do Kłodzka - Wanda Rybierska
godz. 16.00 - sauna - Hala "Słoneczna" - Jadwiga Till
Sobota
godz. 9.00 - 17.00 -sekcja turystyczna - Klub Miłośników Gór - Zofia Susz i Włodzimierz Jankiewicz

Poniedziałek

godz.  9.00 - nordic - walking - Stadion Miejski - instruktor Anna Dębowska

godz 14.30  -  chór "ECHO" - ZOK - instruktor Bożena Król-Jałowieckia 

godz.16.15 -  Zderzenia Poetyckie - ZOK - Zofia Susz

Wtorek

godz  15.00-  Malarstwo  ZOK - mgr Małgorzata Nowicka 

godz. 16.45 - Teatr Tańca -  ZOK - baletowa - instruktor Magdalena Litwin

Środa

godz. 10.00 - Gimnastyka mózgu - ZOK - Jadwiga Till

godz. 16.00 - Siłownia - Hala "Słoneczna" - Jadwiga Till

godz. 17.30 - Calanetiks - Os. XX - lecia - mgr Anna Wilk

godz. 18.00 - Pilates - Hala "Słoneczna" - instruktor - Wanda Opiela

godz. 18.00 - Warsztaty fotograficzne -ZOK -instruktor  Krzysztof Gnach

Czwartek

godz. 12.30 - Język angielski - ZOK - mgr Agnieszka Serafin

godz. 15.00 - Basen i gimnastyka w wodzie - wyjazd do Kłodzka - Wanda Rybierska

Piątek

godz. 15.00 - Rękodzieło - ZOK - Gabriela Bill

godz. 16.00 - Sauna - Hala "Słoneczna" - Jadwiga Till

Sobota

godz. 9.00 - 17.00 -Wycieczki  "W sobotę nie ma nas w domu" - Zofia Susz

Logowanie

Wyszukiwarka

Gościmy

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

780925
Dziś Gości
Razem
701
780925
IP: 54.159.64.172
Dziś 2017-09-25

Współpracujemy

bannerek-organisciak

bannerek-biblioteka

bannerek-urzad

bannerek-starostwo

bannerek-zok

 

izba pamiatek regionalnych

 

zsz

 

osir

 

logo em

 

wiadomosci powiatowe