Każdego roku w Ząbkowickim Centrum Kultury i Turystyki odbywają się imprezy związane z obchodami Dnia Kobiet.
I w tym roku 8 marca, w niedzielę mieszkańcy Ząbkowic mogli zobaczyć sympatyczny występ przygotowany przez nasz uniwersytet. Na scenie wystąpiły zespoły naszego uniwersytetu oraz zaprzyjaźnionych organizacji senioralnych.
Publiczność obejrzała różnobarwne tańce przygotowane przez zespoły taneczne Jazzgotki i Czaczaderki, wysłuchała znanych i lubianych piosenek zaprezentowanych przez Kwiat Powoju, Zespół Śpiewaczy Echo, Zespół Złocienie i Kapelę Sami Swoi oraz śmiała się serdecznie przy występie kabaretu „Nie wiadomo co".
Występy były okazją integrowania się naszej lokalnej społeczności i pokazania, że pasja do tańca i muzyki nie ma wieku.


















