6 forum

Patronat naukowy

Uniwersytet Przyrodniczy
we Wrocławiu

uniw przyrod

Jesteśmy członkiem

Piątego grudnia, w śnieżnie popołudnie i zapadający zmrok, gdy na niebie nieśmiało pojawiła się pierwsza gwiazdka , w gościnne progi ZCKiT przybyli nasi słuchacze i zaproszeni goście na coroczne spotkanie opłatkowe.
Gospodyniami uroczystości były Gabriela Przybylska, Wanda Rybierska, Danuta Jowczyk i Aleksandra Rudy.
Na stołach królował opłatek podarowany przez parafię św. Anny, tradycyjne potrawy wigilijne przygotowane przez załogę baru Przemyk oraz kilka rodzajów smakowitych ciast upieczonych przez nasze koleżanki z uniwersytetu specjalizujące się w słodkich wypiekach. Stoły zdobiły piękne stroiki wykonane przez uniwersytecką grupę rękodzielniczą pod kierownictwem Gabrysi Bill.
O nastrojową i świąteczną oprawę artystyczną zadbały niezawodne artystki z kabaretu „Nie wiadomo co" wraz z zespołem śpiewaczym „Echo" prowadzonym przez Anetę Osadnik, z utworami przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Wspólnie śpiewane kolęd i dzielenie się opłatkiem wywołało wzruszenie w niejednym sercu.
Nasi włodarze, burmistrz Marcin Orzeszek, wicestarosta Waldemar Wieja oraz zaproszeni goście z Polskiego Związku Niewidomych, Stowarzyszenia Klub Seniora Przyjaciele, Związku Nauczycielstwa Polskiego przekazali wszystkim uczestnikom spotkania ciepłe, serdeczne życzenia bożonarodzeniowe oraz wszelkiej pomyślności i dalszej dobrej współpracy w nadchodzącym nowym roku.
Duchową stronę całego spotkania zapewnił zaproszony ks. Adam z parafii Św. Anny.
Przy dobrym jedzeniu i sympatycznej wigilijnej atmosferze czas upływał szybko a rozmowom i wspomnieniom nie było końca. Nie zapomnieliśmy również o osobach, które nie mogły zasiąść razem z nami do wspólnej kolacji.
Żegnając się życzyliśmy sobie, aby w następnym roku cała „Nasza Uniwersytecka Rodzina" spotkała się w komplecie przy wigilijnym stole. GP OPPŁATEK 4OPŁATEK 5OPŁATEK 8

OPŁATEK 9OPŁATEK 3OPŁATEK 10OPŁATEK 6OPŁATEK 15OPŁATEK 12OPŁATEK 16

Logowanie

Wyszukiwarka

Gościmy

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

1981331
Dziś Gości
Razem
500
1981331
IP: 3.239.9.151
Dziś 2024-02-28

Współpracujemybannerek-biblioteka

bannerek-urzad

bannerek-starostwo 

izba pamiatek regionalnych

 

zsz

 

 

 

logo em

 

wiadomosci powiatowe