6 forum

Patronat naukowy

Uniwersytet Przyrodniczy
we Wrocławiu

uniw przyrod

Jesteśmy członkiem

nowa ruda4Tak niedawno nasze Jazzgotki podczas spotkania z okazji Dnia Kobiet świętowały dziesięciolecie swojego zespołu a tu kwiecień pełen tańca i sukcesów. I tak 1 kwietnia zespół zaprezentował się na Festiwalu Tańca w Nowej Rudzie – Comania 2023, gdzie wytańczył srebrne wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej Senior 50+. 11 kwietnia gościliśmy w Domu Seniora – Pałac Tomice. Wspólnie z zespołami Złocienie i Sami Swoi daliśmy koncert przyczynkiem którego były Święta Wielkanocne i 92 urodziny dostojnego jubilata pana Juliana. Zespoły wyśpiewały piękne piosenki a tancerki wytańczyły wesołe, kolorowe tańce, wszystko po to, by umilić pensjonariuszom ten szczególny, świąteczno – urodzinowy dzień.

IMG 20230416 162247998 MFNRSzybkim krokiem nadszedł 15 kwietnia, dzień XXVI Ogólnopolskiego Przeglądu Zespołów Tanecznych Tańcowadła 2023 w Ozimku. Wśród 1500 uczestników reprezentujących 120 zespołów tanecznych są i nasze Jazzgotki zakwalifikowane w kategorii Senior 30+ show dance pierwszy i drugi taniec w kategorii inne formy tańca. To dopiero jest wyzwanie, bo i trzydziesto – jak i siedemdziesięciolatka znalazły się w tym samym koszyku „Senior 30+” Ozimek przywitał nas serdecznie wszechobecnymi młodzieżowymi zespołami z niedowierzaniem w oczach – to dla ”nich” też jest kategoria? .Grunt to dobry humor. Uśmiechnięte i tak nie do końca rozluźnione- w końcu to ogólnopolski przegląd - czekaliśmy na czas naszego występu.
"Tańcowadła 2023 " w Ozimku przyniosły nam sukces. Zespół taneczny "Jazzgotki" zajął III miejsce w kategorii Show Dance Senior 30+ za taniec "Afro Party" i otrzymał wyróżnienie w kategorii Inne Formy Tańca Senior 30+za taniec "Mama ostrzegała ". Każdy uczestnik otrzymał medal.
Wieloletnia instruktorka zespołu pani Magdalena Litwin otrzymała za te dwie choreografie wyróżnienie .
Poprzeczka była bardzo wysoko postawiona więc tym bardziej mamy z czego być dumni. Gratulacje i podziękowania dla naszych tancerzy za radość jaką sprawiają nam swoimi sukcesami. g.k.

 

Logowanie

Wyszukiwarka

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

1981376
Dziś Gości
Razem
545
1981376
IP: 3.239.9.151
Dziś 2024-02-28

Współpracujemybannerek-biblioteka

bannerek-urzad

bannerek-starostwo 

izba pamiatek regionalnych

 

zsz

 

 

 

logo em

 

wiadomosci powiatowe