6 forum

Patronat naukowy

Uniwersytet Przyrodniczy
we Wrocławiu

uniw przyrod

Jesteśmy członkiem

IMG-20220422-WA0002Ostatnie dni kwietnia upłynęły nam pod znakiem międzyuniwersyteckich zawodów sportowych. 22 kwietnia odbyły się jubileuszowe, dziesiąte już Zawody w Bowling w Dzierżoniowie, organizowane przez Dzierżoniowski UTW Nasza czteroosobowa drużyna w składzie; Zdzisław Kwieciński, Zdzisław Kłysz, Zbigniewa Czaplicka i Mieczysława Długopolska spisała się doskonale. Sypnęło nagrodami w kategorii mężczyźni; I miejsce - Zdzisław Kwieciński, Najlepszy zawodnik za okres 10 lat – Zdzisław Kwieciński. Za największą liczbę punktów X Zawodów w Bowling puchar otrzymał Zdzisław Kwieciński. W kategorii kobiety II miejsce zajęła Zbigniewa Czaplicka. Drużynowo zajęliśmy III miejsc

 Dwa dni później 24 kwietnia, również w Dzierżoniowie odbyły się III Powiatowe Zawody w Bowling. Nie zabrakło i naszej drużyny. Tym razem triumfowały kobiety; I miejsce w swoich kategoriach wiekowych zdobyła Zbigniewa Czaplicka, II miejsce zajęła Mieczysława Długopolska. W kategorii mężczyźni II miejsce zajął Zdzisław Kwieciński

28 kwietnia kolejna drużyna wyjechała do Żarowa na Wiosenne Zawody w Bule, organizowane przez Żarowski UTW Nasza drużyna tuż za podium przy niewielkich różnicach punktowych. O punktowanym miejscu na podium decydowała dogrywka, co pokazuje, że gra w bule staje się coraz popularniejsza wśród seniorów. Dodatkowym atutem tej gry jest to, że rozgrywana jest w plenerze. Seniorzy, rośniemy w siłę, będzie motywacja na treningach. g.k.

Logowanie

Wyszukiwarka

Gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

1651889
Dziś Gości
Razem
207
1651889
IP: 44.211.22.31
Dziś 2022-09-30

Współpracujemy

bannerek-organisciak

bannerek-biblioteka

bannerek-urzad

bannerek-starostwo

bannerek-zok

 

izba pamiatek regionalnych

 

zsz

 

osir

 

logo em

 

wiadomosci powiatowe