6 forum

Patronat naukowy

Uniwersytet Przyrodniczy
we Wrocławiu

uniw przyrod

Jesteśmy członkiem

Ząbkowice Śląskie, dnia 03.03.2022 r.

             

              Komenda Powiatowa Policji w Ząbkowicach Śląskich zaprasza na szkolenie online z serii Senior Online na YouTube, które odbędzie się 7 marca w godz.9:00 - 9:30.

W tej odsłonie policjantka na konkretnych przykładach omówi nowe sposoby działania oszustów internetowych oraz przypomni te najczęściej wykorzystywane. Opowie o zdarzeniach z ostatniego miesiąca oraz odpowie na zadane pytania. Serdecznie zapraszamy seniorów i nie tylko na kolejne spotkanie na YouTube. Spotkanie poświęcone będzie bieżącym wydarzeniom i problemom. Oszustwa internetowe stale ewoluują dostosowując się do tego co dzieje się wkoło Nas. A dzieje się bardzo dużo. Na kolejnym 9 już spotkaniu policjantka przypomni najbardziej popularne metody oszustów jak również omówi te nowe, które pojawiły się niedawno. Seniorzy uczestniczący w spotkaniu kontaktować się będą z prowadzącym na czacie i będą mogli zadawać najbardziej nurtujące ich pytania, na które policjantka w miarę możliwości będzie odpowiadała do kamery. Pytania powinny być związane z poruszanym tematem.

Celem tych szkoleń jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa. Uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces. Spotkania te mają na celu zapoznanie starszych osób ze skutecznymi metodami zapobiegania negatywnym zjawiskom, takim jak oszustwa, kradzieże czy rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

Szkolenie będzie dostępne na stronie YouTube KPP w Ząbkowicach Śl. pod adresem: https://youtu.be/YS1p6yy-MI4, Zapraszamy.

Logowanie

Wyszukiwarka

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

1858394
Dziś Gości
Razem
183
1858394
IP: 18.206.194.21
Dziś 2023-09-22

Współpracujemybannerek-biblioteka

bannerek-urzad

bannerek-starostwo 

izba pamiatek regionalnych

 

zsz

 

 

 

logo em

 

wiadomosci powiatowe