6 forum

Patronat naukowy

Uniwersytet Przyrodniczy
we Wrocławiu

uniw przyrod

Jesteśmy członkiem

                                              Ząbkowice Śląskie, dnia 02.12.2021 r.
PR-502-1/2021/KM
                                     Ząbkowicki Uniwersytet
                                         Trzeciego Wieku

Komenda Powiatowa Policji w Ząbkowicach Sląskich zwraca się z prośbą o umieszczenia na swojej stronie internetowej informacji o szkoleniu online z serii Senior Online.
„Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ząbkowicach Śląskich zapraszają na spotkanie online w dniu 6 grudnia o godzinie 9:00. Szkolenie będzie dotyczyło bezpiecznego robienia zakupów na odległość. Jak nie dać się oszukać, gdzie szukać pomocy jeżeli będzie taka potrzeba. Te i inne tematy policjant podejmie na ostatnim spotkaniu w tym roku. Serdecznie zapraszamy!
Grudzień to niezwykle gorący okres jeśli chodzi o przedświąteczne zakupy. Coraz więcej osób, szczególnie w obecnej sytuacji, bardzo chętnie sięga po komputer czy telefon, by w domowym zaciszu kupić np. prezenty pod choinkę, mając dodatkowo możliwość porównania ofert wielu firm i wybrania tej najkorzystniejszej. Oszuści internetowi posuwają się do wielu sztuczek, które mają na celu zwabienie niczego nieświadomych i poszukujących najlepszych okazji klientów. Maile z fałszywymi linkami czy wyskakujące reklamy z nieprawdopodobnymi ofertami, to tylko nieliczne przykłady tego typu działań. To również najbardziej pracowity czas dla oszustów internetowych, którzy czyhają na konsumentów spragnionych atrakcyjnych cen, wykorzystując ich nieostrożność. Jeśli wypatrzyłeś okazję, która wydaje Ci się tak atrakcyjna, że aż nierealna, najprawdopodobniej trafiłeś na nieuczciwego sprzedawcę. Fałszywe sklepy internetowe to prawdziwa plaga, dlatego trzeba bardzo uważać, aby nie stracić pieniędzy i nerwów”
Szkolenie będzie dostępne na stronie YouTube KPP w Ząbkowicach Śl. pod adresem: https://youtu.be/qqYKAN3SPqM. Za pomoc serdecznie dziękujemy.

                      I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji
                        w Ząbkowicach Śląskich
                      nadkom. mgr inż. Jacek Bednarski

Logowanie

Wyszukiwarka

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziny

1908899
Dziś Gości
Razem
216
1908899
IP: 35.175.107.142
Dziś 2023-12-02

Współpracujemybannerek-biblioteka

bannerek-urzad

bannerek-starostwo 

izba pamiatek regionalnych

 

zsz

 

 

 

logo em

 

wiadomosci powiatowe